Z myślą o druku

Printologia.pl, z czym to się… drukuje?

Printologia to portal, który powstał z myślą o odbiorcach chcących nieustannie poszerzać swoją wiedzę na temat zróżnicowanych technik drukowania i wzorcowego projektowania materiałów przeznaczonych do druku. Print to nasze słowo klucz, a że chcemy się naszą wiedzą z Wami podzielić, stąd właśnie pomysł na Printologię.

Druk bez granic

Printologia to miejsce, gdzie znajdziesz artykuły o różnym stopniu zróżnicowania i zaawansowania; druk offsetowy, formaty druku, fonty, kroje, proofing…. jeśli te słowa nie są dla Ciebie czarną magią, to trafiłeś w odpowiednie miejsce, a jeśli mgliście umiesz je zdefiniować, to może pora nadrobić zaległości?

Inspiracje i wiedza z pierwszej ręki

Printologia to miejsce, w którym regularnie pojawiają się inspiracje dotyczące projektowania z wykorzystaniem najnowszych technologii. Pokazujemy projekty, które są warte uwagi, tłumaczymy od kuchni, jak osiągnąć zamierzony efekt i na co zwrócić uwagę. Swoje pięć, a może nawet piętnaście minut znajdą tutaj zarówno wydawnictwa, fotografowie, jak i szerokie spectrum klientów indywidualnych drukarni.

Printolgoia to miejsce, gdzie treści powstają dzięki współpracy i konsultacji merytorycznej z fachowcami z branży poligraficznej, dzięki czemu dostarczamy sprawdzone, unikatowe i – przede wszystkim – wartościowe treści.

Zapraszamy serdecznie do czytania!
Redakcja serwisu Printologia.pl

Zarejestruj się już dziś w Drukarni Olleprint lub Foto Kserkop i skorzystaj z atrakcyjnego rabatu -30% na pierwsze zamówienie!