Plakat B2 – przenieś najpiękniejsze wspomnienia na swoją ścianę!

Plakat B2 - przenieś najpiękniejsze wspomnienia na swoją ścianę!

Właśnie remontujesz mieszkanie i poszukujesz ciekawego pomysłu na ozdobienie ścian? A może marzy Ci się mała metamorfoza sypialni, salonu lub pokoju dziecięcego bez ponoszenia dużych kosztów? Ciekawym pomysłem będzie plakat B2. Gotowe wzory zamień jednak na niepowtarzalną dekorację i wybierz druk plakatu B2 ze zdjęcia (lub kolaż z kilku różnych fotek). W ten sposób zachowasz najpiękniejsze wspomnienia z wakacji lub innych niezapomnianych chwil i zyskasz nietuzinkową ozdobę, której nie ma nikt inny.

Oryginalny pomysł na dekorację domowych ścian

Ściany można ozdabiać na wiele sposobów. Najczęściej wybieramy wieszanie na nich obrazów, makatek, płaskorzeźb lub plakatów. Można je również udekorować gustownymi fototapetami, ozdobnymi tapetami albo zdjęciami rodzinnymi w formie małej galerii. To, w jaki sposób wyeksponujemy dekoracje, zależy przede wszystkim od aranżacji pomieszczenia, jego wielkości oraz indywidualnego gustu.

Marzy Ci się unikalny wystrój, który sprawi, że domowe wnętrza nabiorą niepowtarzalnego charakteru? Seryjne fototapety, plakaty czy obrazy z motywami roślinnymi, krajobrazami, budynkami i inną grafiką dostępną w bazach drukarń zamień na plakat B2 z własnego zdjęcia.  Możesz go oprawić w ramę, aby zyskać dekorację, która nie tylko wzbudzi sentyment, ale i uwieczni najpiękniejsze chwile Twojego życia. Piękne fotki z zagranicznych wakacji, zachód słońca na tle plaży, uśmiechnięte dzieci bawiące się z ukochanym psem, a może kolaż zdjęć przedstawiających ważne momenty z życia całej rodziny? Wybór należy tylko do Ciebie!

Druk zdjęć – uwiecznij piękne wspomnienia na ścianach domu

Większość zdjęć robionych aparatem fotograficznym czy smartfonem utrwalamy na przenośnych dyskach, zapisujemy w pamięci komputerów czy innych urządzeń elektronicznych lub przechowujemy w wirtualnych chmurach. Daje to nam możliwość zachowania ich na dłużej, ale aby je przeglądać musimy mieć odpowiedni sprzęt, który umożliwi ich wyświetlenie. Z tego powodu zdjęcia nie zawsze mamy „pod ręką”, często zapominamy o nich, niechcący kasujemy lub gubimy w gąszczu innych coraz to nowszych egzemplarzy. Tym samym umykają nam ważne szczegóły zatrzymanych w kadrze chwil.

Pstrykanie licznych fotek stało się bardzo popularne. Ich ilość sprawia, że przestajemy panować nad naszymi elektronicznymi albumami i do wielu fotografii już nigdy nie wracamy.  Wydrukowanie najciekawszych ujęć, oprawienie ich i powieszenie na ścianie w formie plakatów pozwoli na utrwalenie obrazu. Dzięki temu cała rodzina będzie miała możliwość wracania myślami do niezapomnianych momentów, a pomieszczenia zyskają niepowtarzalne dekoracje.

Plakaty B2 ze zdjęć – idealna ozdoba domowych wnętrz

Zdjęcia z wakacji, fotografie okolicznościowe, sesja zdjęciowa czy portrety członków rodziny są doskonałym materiałem na plakaty drukowane w formacie B2 (480 mm x 680 mm). Kompozycja stworzona z pojedynczych obrazów lub nowoczesne i intrygujące kolaże mogą być wspaniałą dekoracją każdego pomieszczenia. Ujęcia przeniesione na wysokiej jakości papier fotograficzny można wieszać samodzielnie lub oprawiać w ramy. Szukasz alternatywy dla fototapety? Na ścianie w salonie możesz stworzyć kompozycję składającą się z trzech plakatów i zyskać w ten sposób nieoczywisty tryptyk.

Warto zauważyć, że tego rodzaju ozdoby ścienne doskonale będą wyglądać w dowolnie urządzonym wnętrzu – niezależnie od jego wystroju i stylistyki. Ważne jest, aby przeznaczone do druku zdjęcia odpowiednio wyeksponować, najlepiej w taki sposób, by skupiały na sobie uwagę każdej przebywającej w tej przestrzeni osoby.

Plakaty do sypialni

Sypialnia to miejsce odpoczynku i relaksu, w którym zbieramy siły do kolejnych wyzwań dnia codziennego. Z tego powodu tę przestrzeń warto podkreślić prywatnymi zdjęciami, plakatami z wypisanymi sentencjami czy grafikami o romantycznym charakterze. Wielkoformatowy wydruk, oprawiony w odpowiednie ramy, doda pokojowi przytulności i szczególnego klimatu.

Plakaty do salonu

Tą najbardziej reprezentacyjną przestrzeń można ozdobić własnymi zdjęciami ciekawych miejsc, krajobrazów lub darów natury wykonanych w formie tryptyku oprawionego w proste, ale eleganckie ramy. Dzieło można zawiesić nad wygodną kanapą lub na ścianie znajdującej się naprzeciw drzwi wejściowych.

Plakaty do pokoju dziecięcego

Nic tak nie ozdobi pokoju dziecięcego, jak fotka ulubionego zwierzątka domowego, zdjęcie z pierwszej kolonii, portret szkolny czy inna fotka wybrana samodzielnie przez dziecko. Fotografia w formie plakatu B6 zawieszonego w starannie wybranym miejscu na ścianie będzie wspaniałą dekoracją dziecięcej przestrzeni. Dla starszej pociechy lub nastolatka znakomitą ozdobą pokoju będzie kolaż zdjęć z różnych okresów jego życia lub duża fotografia z wakacji, koncertu idola lub spotkania ze znajomymi.

Ostatnio zmodyfikowane: 2 sierpnia, 2022

Zarejestruj się już dziś w Drukarni Olleprint lub Foto Kserkop i skorzystaj z atrakcyjnego rabatu -30% na pierwsze zamówienie!